12 червня тернопільська «Нива» у заключному 30 турі чемпіонату Першої ліги у виїзному матчі з херсонським «Кристалом» зіграла в результативну нічию – 1:1.
Хоча й поєдинок нічого для обох команд не вирішував, бо тернополяни минулого матчу убезпечили себе від вильоту з Першої ліги, а «Кристал» як явний аутсайдер ще за кілька турів до завершення сезону уже не міг нічого змінити понижуючись у класі, команди досить агресивно розпочали поєдинок. І гострих моментів не довелось довго чекати. І якщо Проців не переграв голкіпера господарів Солдатенко у ближньому бою, то на 19-й хвилині «Кристал» таки забив. Після навісу зі стандарту тернополяни відбилися, пішов дальній удар, після сейва Механіва Логінов віддав передачу на Ходаківського, який відправив м’яч у кут – 1:0.
Тернопільська «Нива» зуміла відігратись до кінця тайму – це Дворовенко навісив з лівого флангу, а Кисленко проштовхнув сферу повз голкіпера господарів у дальній кут. 1:1.
Другий тайм видався зовсім неспішним. Найбільш яскраві епізоди почали відбуватись вже у кінці матчу, коли команди великими силами йдучи вперед, залишали зони для контратак. Все ж таки кінцівка гри була за тернополянами. Перед фінальним свистком після навісу справа найактивніший у складі «Ниви» Кисленко ударом головою відправив м’яч у поперечину. Не реалізували свої моменти й футболісти «Кристалу». У підсумку – 1:1, і «Нива» обійшла в турнірній таблиці «Прикарпаття», яке в останньому турі зазнало поразки, але залишається на 13-місці, а команда з Херсону не змогла зберегти прописку у Першій лізі, здобувши лише 13 очок в 30 турах.
«Кристал» (Херсон) – «Нива» (Тернопіль) – 1:1.
Голи: Ходаковський, 19 – Кисленко, 34.
Підсумкова таблиця: «Верес», – 68 очок, «Чорноморець» – 61, «Металіст 1925» – 56, «Миколаїв» – 53, «Агробізнес» – 52, «Альянс» – 51, «Волинь» – 46, «Оболонь» – 43, «Гірник-Спорт» – 38, «ВПК-Агро» – 37, «Полісся» – 35, «Авангард» – 32, «Нива» – 31, «Прикарпаття» – 30,  «Кремінь» – 24, «Кристал» – 13.
Право виступати у вищому дивізіоні українського футболу – Прем’єр-лізі, здобули «Верес» (який заявив стадіон в Тернополі в якості одного з домашніх резервних), «Чорноморець» та «Металіст 1925». До Другої ліги опустилися «Кремінь» і «Кристал».