5 червня тернопільська «Нива» у 29 турі у домашньому матчі мінімально здолала волочиський «Агробізнес» та зберегла прописку у першій лізі.
Суперники мали різні турнірні завдання. «Нива» ще не гарантувала собі місце в першій лізі в наступному чемпіонаті, а «Агробізнес» ще мав шанси поборотися за призове місце.
Тернополяни з перших хвилин показали свою націленість на атаку і на восьмій хвилині вийшли вперед. Пройшов навіс з кутового, гості відбилися, Семенина підхопив м’яч не лівому фланзі, прострілив, і Іван Когут зрізав м’яч в свої ворота – 1:0. Завдяки самовіддачі господарів, гості нічого не могли створити попереду і до перерви особливих моментів у команд практично не було.
Після перерви боротьба точилася за кожний м’яч. Збільшити рахунок в матчі тернополяни могли на 67 хвилині, коли Семенина вийшов на побачення з кіпером гостей, але пробити воротаря волочисців із гострого кута не зумів. Гості пробувала переломити хід поєдинку,  але безуспішно. Господарі досить впевнено контролювали м’яч, часто загострюючи гру. Під час матчу, фанати ФК «Нива» влаштували видовищне фаєр-шоу. Стадіон у Тернополі опинився у зелено-жовтому-білому диму.  Кінцівка матчу пройшла під акомпанемент атак гостей, які нічим не закінчилися. У підсумку, несподівана поразка «Агробізнесу», який остаточно втратив усі шанси вийти в УПЛ в цьому сезоні, а «Нива» перемогою застовпила собі місце в першій лізі на наступний сезон.
Тернопільські вболівальники щиро раділи за футболістів, відзначивши, що це була чи не найкраща гра «Ниви» в сезоні.
У 30-му турі 12 червня «Нива» гратиме на виїзді із аутсайдером, який за підсумками сезону покине першу лігу, – херсонським «Кристалом».