14 серпня тернопільська «Нива» у 4 турі чемпіонату Першої ліги у домашньому матчі здобула мінімальну перемогу над «Гірником-Спорт» з Горішніх Плавнів.
До цього поєдинку Нива підійшла з безпрограшною домашньою серією, яка триває чотири гри. І, звичайно, хотіли здобути чергову перемогу. Початок матчу був за футболістами «Ниви», як вже на четвертій хвилині повели в рахунку.
Олег Хруставка вкинув аут до штрафного майданчика, Сергій Кисленко скинув на Руслана Дедуха, який відпасував його Ігореві Семенині, останній майстерно прийняв і потужним ударом здалеку відправив м’яча  в нижній кут воріт – 1:0. Як признався після поєдинку гравець «Ниви» Руслан Дедух: «Ми хотіли забити швидкий гол і у нас це вийшло».
У першому таймі футболісти «Гірника-Спорт» нічого біля воріт тернополян так і не створили, і не зуміли пройти захисників «Ниви». Натомість тернополяни контролювали ситуацію на футбольному полі і кілька разів вибігали в контратаки.
Як розповів після поєдинку головний тренер тернополян Ігор Климовський: «Було видно, що хлопці молодці, бігли, старались і хотіли забити ще».
Другий там значно активніше розпочали футболісти «Гірник-Спорту». На 57-й хвилині їхній гравець потрапив в перекладину ударом з-за меж штрафного. Але крім цього випадку гості у поєдинку більше нічого й не створили. Футболісти «Ниви» вміло захищалися і контратакували. Під час однієї з атак футболіст «Ниви» Андрій Різник влучив у штангу. Загалом, в матчі було багато боротьби, але рахунок до кінця гри залишився незмінним. У підсумку, гра завершилася мінімальною перемогою «Ниви».
Нива (Тернопіль) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:0.
Гол: Ігор Семенина (4).
Попередження: Мильченко (73), Понєдєльнік (81).
18 серпня «Нива» Тернопіль на виїзді зіграє у рамках 2 попереднього етапу Кубка України проти ФК «Ужгород».  А 25 серпня, у 5-у турі чемпіонату Першої ліги «Нива» на виїзді зіграє із кременчуцьким «Кременем».