25 липня футбольний клуб «Нива» Тернопіль у стартовому турі чемпіонату Першої ліги на домашньому стадіоні мінімально здолав житомирське «Полісся».
Ще перед матчем тренер «Ниви» Ігор Климовський зазначив, що гравців готує на повну силу, адже новий сезон потрібно розпочати саме із перемоги.
Загалом футбольні аналітики називали поєдинок дуеллю  колишніх тренерів донецького «Олімпіка» Ігоря Климовського (2020-2021) та його наступника Юрія Калитвинцева (2021), який очолює нині «Полісся».
Після короткої розвідки перший удар нанесли гравці «Полісся», яке у міжсезоння посилилося багатьма футболістами з УПЛ, але Механів без проблем впорався і зловив м’яча.
Натомість «Нива» намагалася швидко розігрувати атаки, та ефективно використовувати стандарти, які неодноразово могли привести до успіху.
В середині першого тайму ініціатива поступово перейшла до тернополян, які неодноразово загрожували воротам Полісся. Різник, Гатала, Проців могли відкривати рахунок, але десь добре відіграли захисники  «Полісся, а в інших випадках тернополянам забракло точності. Тож у першому таймі глядачі так і не побачили голів.
Юрій Калитвинцев, мабуть, був незадоволений грою футболістів, тому під час перерви провів дві заміни, щоб загострити атаку Полісся. Однак вже на 46-й хвилині Нива забила красивий гол! Андрій Різник на лівому фланзі біля лінії поля обіграв двох оборонців житомирської команди, а Ігор Гатала підхопив м’яч і протягнув до штрафної, після чого п’ятою скинув на хід Ігорю Семенині, а той низом пробив у дальній кут воріт Заурі Махарадзе – 1:0.
Футболісти «Полісся» трохи активізувалися після пропущеного м’яча, але в цілому Нива тримала м’яч під своїм контролем.
Перший небезпечний момент «Полісся» оорганізувало на 67-й хвилині: після подачі кутового кілька разів не зміг влучити по м’ячу Нестеров, а потім з близької відстані вистрелив Власюк, але відправив м’яча вище воріт.
У другій половині тайму футболісти «Полісся» все частіше загрожували воротам Механіва і мали моменти, щоби все ж таки зрівняти рахунок.
“Нива” також могла збільшити свою перевагу, але удар зі штрафного Ігоря Семенини в нижній кут потягнув Заурі Махарадзе. Пізніше Дєдух здорово бив в дальній кут, однак пари метрів не вистачило новачкові Ниви.
На останніх хвилинах матчу завдяки вдалим діям Механіва та захисників «Ниви»  тернополянам вдалося свої ворота залишити сухими. Тож «Нива» у непростому поєдинку здобуває три очки.
Наступний поєдинок «Нива» проведе на виїзді 31 липня із криворізьким «Кривбасом»
«Нива» – «Полісся» 1:0.
Гол: Семенина (46).