У 15 турі 24 жовтня ФК «Нива» (Тернопіль) грала на виїзді із ФК «Краматорськ».
Донеччани, маючи до цього матчу дві гри в запасі, у турнірній таблиці перебували нижче тернополян, але все ж поєдинок мав би видатися непростим, зважаючи, що в останньому поєдинку 20 жовтня футболісти з Краматорська здолали у Києві місцеву «Оболонь».
Тому усі очікували в Краматорську від обох команд видовищного та бойового поєдинку.
На початку матчу м’яч більше контролювали тернополяни, але вже на 11-й хвилині «Краматорськ» заробив сумнівний пенальті. Вітенчук вдарив у протихід Максиму Механіву й влучив у стійку.
Після цього нереалізованого донетчанами пенальті, тернополяни побігли в атаки, здавалося, що м’яч після змарнованих напівмоментів все ж залетить у сітку «Краматорська». Але шанси так ними й залишилися, принаймні, коли після подачі зі штрафного від Семенини пробивав Хруставка, знову ж таки коли бив головою Кисленко, чи той же Скакун. У підсумку на перерву команди пішли за нульової нічиї.
На початку другого тайму зовсім несподівано відзначилися футболісти «Краматорська». Максим Механів парирував удар головою в кут від Кирила Прокопчука, але на добиванні першим на м’ячі виявився Руслан Зубков, який і вколотив круглого в сітку – 1:0.
Тернополяни й ніби намагалися змінити хід поєдинку, але якось у них це виходило беззубо. Футболісти з Донеччини після забитого м’яча відійшли в оборону й використовували лише контратаки. І на 83-й хвилині краматорці забили й другого м’яча, відзначився Марат Даудов – 2:0.
«Краматорськ», здобувши другу поспіль перемогу, йде уверх турнірної таблиці, а «Нива» ж зазнає першої поразки під керівництвом Андрія Купцова.
«Краматорськ» – «Нива» – 2:0 (0:0).
Голи: Руслан Зубков (47), Марат Даудов (83).
Нереалізований пенальті: Вадим Вітенчук (12).
29 жовтня у 16-му турі тернополяни зіграють на виїзді із житомирським «Поліссям».