gazpostach

Тернопільщину відвідав Генеральний консул Чеської Республіки у ЛьвовіПерша офіційна зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Труша та Генерального консула Чеської Республіки у Львові пана Павела Пешека відбулася 7 червня. Під час зустрічі обговорили можливості активізації співпраці між Тернопільщиною та Чеською Республікою.

«Я щиро радий нашому знайомству, яке, сподіваюся, переросте в плідну співпрацю. На жаль, поширення пандемії COVID-19 докорінно змінило наші плани, адже ми змушені були перенести заплановані міжнародні заходи, але намагатимемося максимально реалізувати їх у 2021 році. Економічне співробітництво з Чеською Республікою є одним із пріоритетів. В області працюють 2 підприємства з чеським капіталом: приватне акціонерне товариство «Добра вода» в Тернопільському районі, що здійснює виробництво мінеральної та столової води, а також підприємство у сфері будівництва у м. Тернопіль. Але ми прагнемо розширення економічної співпраці та збільшення кількості двосторонніх проектів. Наш край має унікальну туристичну складову, плодючі землі, трудові ресурси, багату культуру та спільні історичні пам’ятки з Чеською Республікою, ми відкриті для міжнародної співпраці», – зазначив Володимир Труш.

Генеральний консул Чеської Республіки у Львові пан Павел Пешек наголосив, що до Тернопільщини в нього особливе ставлення, адже тут є поховання чехословацьких легіонерів, що загинули під Зборовом у Першій світовій війні.

«Ми зацікавлені у розширені співпраці у сфері економіки, культури. Так, наші підприємці готові ділитися досвідом та проводити семінари. Також ми можемо запропонувати обмін досвідом для працівників медичних закладів на Тернопільщині», – зазначив Генеральний консул Чеської Республіки у Львові пан Павел Пешек.

Під час зустрічі обговорили можливість підписання Меморандуму про співпрацю між Тернопільщиною та одним із регіонів Чехії.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*