Повідомити новину

Поширити:
Важка ніч для усього дорожнього сектору Тернопільщини. Область охопив сніговий циклон. За кілька годин випало понад 30 сантиметрів снігу, а боковий вітер призводив до утворення переметів.
 
У Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області  розповіли, що для боротьби з наслідками негоди на автошляхи краю виїхала снігоприбиральна техніка. Підрядні організації працюють у режимі нон стоп з ночі.
Залучили 96 одиниць техніки: снігоприбиральні спецмашини, грейдери, навантажувачі, патрульні авто. Працювали понад 140 дорожніх робітників.
Через інтенсивні опади з 22 години 1 грудня до 3 ранку 2 грудня довелося обмежити рух вантажівок трасою Н-18. Це дозволило снігоприбиральній техніці прогорнути дорогу та запобігти ДТП на ділянках дороги зі складним рельєфом.
 Тиснемо руку Патрульна поліція Тернопільської області Поліція Тернопільської області Головне управління ДСНС у Тернопільській області, Укртрансбезпека за злагоджену роботу, швидке реагування на надзвичайні події, спрямування транспорту та попередження водіїв про обмеження руху.
 Дякуємо громадянам, які утрималися від поїздок на далекі відстані за складних погодних умов.
Нагадаємо, що під час воєнного стану дорожники працюють за спеціальним алгоритмом.
У першу чергу обслуговують стратегічні автошляхи та маршрути з високою інтенсивністю руху. У нашій області це коридори:
🔸 М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече
🔸М-30 Стрий – Ізварине
🔸М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська
🔸Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль
🔸Р-41 Обхід Тернополя