Повідомити новину

Поширити:

2305Держава планує отримати від продажу всіх обленерго близько $300 мільйонів.
Про це в інтерв’ю DT.UA заявив глава Фонду держмайна Ігор Білоус.
“Що ми хотіли б отримати? Мільйонів 300 за всі ці компанії. Але наше завдання полягає в тому, щоб стимулювати конкуренцію. Для цього нам потрібна реформа регулювання, хоча й без неї зацікавлених осіб багато”, – зазначив він.
Говорячи про ціни, Білоус зазначив, що вони будуть “абсолютно підйомні” для інвесторів.
“Ціни будуть абсолютно нормальні. Тернопіль стартуватиме в районі 20 млн дол. за пакет, Хмельницький — у районі 30 млн дол. А в перспективі, до речі, той-таки Тернопіль може коштувати й 50 млн. У цьому випадку є абсолютно нормальний зазор на інвестиційний горизонт”, – заявив Білоус.
За його словами, інвестицій там “не було роками” серед іншого тому, що “кожен потенційний покупець відразу бачить, що ціна 20 млн, але ще 20 млн потрібно на оновлення мереж та іншої інфраструктури”.
Говорячи про оцінку вартості за “Запоріжжяобленерго”, Білоус наголосив, що це важкий об’єкт через те, що він знаходиться в промисловій зоні, і основні споживачі там – промислові компанії.
Білоус додав, що “Харківобленерго” продаватиметься дорожче, ніж Запоріжжя, через численні борги компанії”.
“Стартова ціна буде понад 1 мільярд гривень. Точніше поки що не скажу. … На мою думку, і за Харків, і за Запоріжжя буде боротьба на торгах”, – додав голова ФДМУ.
Джерело: zz.te.ua