gazpostach

«Тернопільміськсвітло» розтринькало більше мільйона гривеньZemanta Related Posts ThumbnailНа Тернопільщині в Комунальному підприємстві електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» виявлено втрат на суму 1017 тис. гривень.

Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області.

Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1017 тис. гривень виявили фахівці Державної фінансової інспекції в Тернопільській області під час ревізії Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло».

Зокрема, встановлено, що внаслідок завищення підприємством вартості робіт з утримання зовнішніх електромереж та вуличного освітлення м. Тернополя, в ревізійному періоді з міського бюджету йому зайво виділено 826 тис.гривень. Незаконні витрати на оплату праці з нарахуваннями, оплату неотриманих товарів і послуг склали 32 тис гривень.

Окрім того, від виконання робіт, не передбачених договором, не проведення претензійно-позовної роботи та втрати боржника у зобов’язанні підприємством втрачено доходів на суму майже 156 тис.гривень. Вжитими в ході ревізії заходами забезпечено відшкодування більше 861 тис.гривень.

За допущення фінансових порушень 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*