gazpostach

Тернопілля долучається до Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» проходитиме з 1 до 30 квітня 2017 року в населених пунктах усієї України. Зокрема, проведуть його і на Тернопільщині. Головною метою такої акції є покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Відповідно, цілі та завдання місячника – упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості; стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі.

Також місячний має на меті проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ  і організацій, засобів масової інформації щодо питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою; запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

Переможець, призери та 50 найактивніших волонтерів у кожному із 27 регіонів України будуть нагороджені дипломами від Всеукраїнського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організатори акції – управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  – закликають усіх охочих взяти активну участь у благоустрої спортивних майданчиків за місцем проживання, адже «Спорт для всіх – спільна турбота!», повідомляє прес-служба управління фізичної культури та спорту ТОДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*