25.03.2023 02:42

Повідомити про новину

Поширити:

У Тернополі учасники велопробігу разом з представниками родин загиблих учасників АТО/ООС, представниками влади, волонтерами вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до стели «Борцям за волю України».
Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш подякував учасникам за наполегливість та витривалість.
«Наше місто вітає учасників велопробігу, яких об’єднує ідея вшанування пам’яті тих, хто загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Такі акції дуже потрібні сьогодні, адже нагадують про подвиг кожного Героя. Зараз ми перебуваємо біля стели, на якій викарбувані імена наших земляків, які віддали життя за те, щоб ми мали мирне небо над головою. І дуже хотілося б, щоб на цій пам`ятній дошці не з`являлися нові прізвища», – зазначив Володимир Труш.
Як розповів організатор і капітан команди, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов, ветерани планують подолати понад 1000 км Україною, проїхавши за маршрутом «Ужгород-Київ». Учасники семиденного велопробігу побувають у 7 областях.
Нагадаємо, захід присвячений 25-й річниці Конституції України та пам’яті про захисників країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Мета велопробігу – підтримка ветеранів АТО/ООС, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.
Велопробіг стартував з м. Ужгорода Закарпатської області 21 червня, а завершиться 27 червня у Києві.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.