gazpostach

Тернопіль провалив призов на строкову службу400012Тернопільська області у повній мірі виконала задання із весняним призовом на строкову службу до Збройних Сил України. Водночас у Тернополі – найгірші показники.

Найкращі показники з перевиконанням плану у п’ятьох районах Тернопільщини: Підволочиський – 125%, Зборівський – 123,8%, Козівський – 117,6%, Монастириський – 115,4% та Чортківський – 114,3%.

На жаль, значне недопрацювання у цій сфері у м.Тернопіль, також відстав від плану Підгаєцький район – 81.8%. Сподіваємося, що на наступному етапі – під час осінньої призовної кампанії, у цих населених пунктах будуть працювати на належному рівні.

Нагадаємо, призову на строкову службу до Збройних Сил України підлягають чоловіки від 20 до 27 років. Водночас законодавство передбачає ряд умов, які дають відстрочку. 18-19 річні юнаки, котрі отримують повістки зобов’язані з’явитися до військкомату виключно для проходження комісії.

Цьогорічний весняний призов тривав з 5 квітня по 30 червня. Згідно із воєнною доктриною України, строковикам заборонено брати участь у бойових діях.

Джерело: www.0352.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*