Повідомити новину

Поширити:

 
 
Кошти на його облаштування виділила і Тернопільська обласна рада. Священнослужителі освятили приміщення, де відтепер  надаватимуться інформаційні, соціальні, психологічні послуги, заняття з лікувальної фізкультури для людей старших та з особливими потребами. Окрім цього, тут діятиме і клуб активного довголіття.

«Рівень розвитку суспільства визначається кількома  показниками. Серед них – ставлення до дітей та старших людей. Теребовлянська об’єднана територіальна громада якраз є прикладом того, як потрібно дбати про ці категорії населення. Ви перші в Україні почали створювати центри культури та дозвілля, у яких основний акцент робиться саме на розвиток юного покоління . І це стало можливим завдяки  реформ з децентралізації.Кошти на облаштування таких центрів виділяються як  із місцевого бюджету, так і тих, що надійшли  з державного бюджету для розвитку громади, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. –  Водночас Теребовлянська громада є активною і у пошуку  інших джерел фінансування для вирішення вкрай важливих питань. І власне ремонт приміщення цього  відділення Територіального центру надання соціальних послуг уже для  старших людей – є таким прикладом. Він здійснений  у рамках обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування, у якому взяла участь Теребовлянська об’єднана громада. Тернопільська обласна рада виділила на реалізацію проекту майже 60 тисяч гривень. Відтепер тут, у комфортних у мовах,  мають можливість отримувати різноманітні послуги  люди старшого віку та громадяни з обмеженими можливостями, які проживають у громаді».
Частину необхідного обладнання для  повноцінної діяльності центру надали і представники товариства Червоного Хреста  Німеччини та Польщі.
Голова Теребовлянської об’єднаної громади Сергій Поперечний наголосив на тому, що турбота про людей похилого віку є одним з тих завдань, які потрібно вирішувати щоденно.