04.06.2023 21:36

Повідомити про новину

Поширити:

Продуктивності письменника та літературознавця Ігоря Фарини, який мешкає в Шумську, можна тільки по-доброму  позаздрити. Лише від початку нинішнього року на його рахунку – понад 130 публікацій у журналах, альманахах, збірниках і на сайтах.
Ось перелік основних відгуків: у п’ятому номері журналу «Дзвін» (м.Львів) – добірка сонетів «Смарагди і закони»; в журналі «Харків Lit» – рецензія на книгу Ігоря Павлюка, в журналі «Вінницький край» – рецензія на книгу Віктора Крупки; ще кілька рецензій Ігор Фарина опублікував у головних письменницьких газетах України: в «Літературній Україні» – на книжку Віктора Васильчука, в «Українській літературній газеті» – на видання Віктора Мельника, Віктора Палинського, Григорія Цимбалюка, Валентини Люліч.
Найприємнішою ж новиною для Ігоря Фарини, який, нагадаємо, тривалий час працював власкором газети «Свобода», стало вручення диплома лауреата Міжнародної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за роман «Любов у негоду» і значну літературну діяльність.
Вітаємо, пане Ігоре. Нових творчих здобутків!
Богдан МЕЛЬНИЧУК

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.