24.03.2023 15:35

Повідомити про новину

Поширити:

DSC06666 Серед багатьох скарбів, створених людиною, одним із  найцінніших є книга…  Вона захоплює, веде у світ фантазій, казок, у світ пізнання та щоденних безмежних відкриттів.
У ХХІ столітті , в час суцільної комп’ютеризації, здавалося б, книга втрачає свою актуальність. Та це не так, книга залишається глибинним джерелом знань. Саме це і було лейтмотивом Тижня дитячої книги у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району.
Тиждень дитячої книги урочистою лінійкою-відкриттям, в якій активну участь взяли учні 3-б класу (класовод Вуїв Г. Д.). Діти із захопленням оповідали своїм одноліткам про значення книжок в житті кожного учня. Присутні переглянули фільм  про перші книги, історію розвитку книгодрукування. Учні 4-а класу заспівали пісню про книжку і вчителя, який допомагає пізнавати світ книги.
До 145-річчя від дня народження Лесі Українки учні 4-а та 4-б класів (класоводи Галай Л. В., Галай Л. П. ) підготували літературні читання «Хотіла б я піснею стати…». А бібліотекарем проведено бібліографічний огляд книг «Леся Українка- геніальна донька українського народу».
У бібліотеці діяла виставка-презентація книжок-саморобок «Я і автор, і читач, і художник й укладач», а також виставка читацьких щоденників. Актив бібліотеки провів рейд «У кого підручникам краще живеться?».
Учнів молодших класів захопила інсценізація казки «Колобок» на новий лад, яку презентували  учні 4-а класу. Варто відзначити студентку 4- го  курсу Чортківського гуманітарно- педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського Катерину Берестовську, яка проходила педагогічну практику в стінах Заводської школи і взяла активну участь у проведенні Тижня книги.
До 135-річчя від дня народження письменниці Марійки Підгірянки цікаво та змістовно пройшов ранок під назвою «Читацька скарбничка Марії Підгірянки» (вихователь групи продовженого дня Камінська В. А.), яка все своє життя присвятила служінню рідному народові. ЇЇ творча спадщина назавжди увійшла в золотий фонд української дитячої літератури, загальнолюдську духовну культуру, а славетне ім’я на віки вкарбувалось у пам’яті народній.
Уже стало традицією під час Тижня дитячої книги проводити акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Книжковий фонд поповнився літературою для учнів молодшого шкільного віку.
Все тече, все змінюється,тільки значимість книги в людському житті завжди залишається актуальною. Спасибі книзі, хвала їй довічна і вік нескінченний.
Любов КУБАСОВА,
завідувач шкільної бібліотеки
Заводської ЗОШ І-ІІІ ст.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.