Тарас ЮРИК: «Уперше за 25 років відбувається безпрецедентний процес розбудови інфраструктури»

Цьогоріч за поданням народного депутата України Тараса Юрика на райони його округу було спрямовано понад 15 мільйонів гривень державної субвенції. За ці кошти реалізовують проекти щодо розбудови інфраструктури у п’яти районах округу  – Тернопільському, Козівському, Зборівському, Бережанському, Підгаєцькому.

Наприкінці листопада народний депутат Тарас Юрик у Козівському районі проконтролював проведення робіт, які здійснюються відповідно до програми соціально-економічного розвитку.

«За кошти, надані з Фонду соціально-економічного розвитку, у всіх п’яти районах округу проводять роботи у різних сферах – медицині,  культурі, освіті, спорті та інших. Важливо, що розбудова інфраструктури відбувається не лише у районних центрах. Велику увагу приділяють селам. Йдеться про  проведення енергоощадних заходів в дитячих садочках, школах, сільських клубах та інших закладах, а також про їх реконструкцію. Розбудовують спортивні майданчики. Вперше за 25 років триває безпрецедентний процес розвитку інфраструктури. Хочу наголосити, що ці надзвичайно важливі для громади проекти реалізовують по всій Тернопільській області. Торік і цього року на розвиток інфраструктури Тернопільщини залучено більше 800 мільйонів гривень, окрім коштів, спрямованих на ремонт доріг. У нашій країні реалізовують безпрецедентні проекти щодо розбудови інфраструктури, і Тернопільщина, безсумнівно, є невід’ємною частиною цих масштабних процесів», – зазначає народний депутат, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  Тарас Юрик.

У Козівському районі Тарас Юрик спільно із головою райдержадміністрації Василем Вітровим відвідав села Городище, Кальне, Ценів. Основними видами робіт, які виконують у населених пунктах району за кошти державної субвенції, є заміна вікон у школах, дитсадочках, ремонт у будинках культури.

«Цього року загальна сума державної субвенції на соціально-економічний розвиток, скерованої на наш район, станом на сьогодні становить 3 мільйони 369 тисяч гривень. Окрім цього, співфінансування у розмірі 608 тисяч гривень спрямовано з місцевого бюджету. За ці кошти реалізовують 10 проектів. З них сім – у сільській місцевості, три – в районному центрі, у місті Козова. Зокрема, проводять роботи на одному з медичних об’єктів. У сфері освіти охопили три об’єкти, а в галузі культури – 6», – каже голова Козівської райдержадміністрації Василь Вітровий.

Одним із найважливіших проектів для Козівського району є реконструкція даху та додаткове утеплення горищного перекриття поліклінічного корпусу центральної районної комунальної лікарні.

«Вартість робіт становить мільйон 400 тисяч гривень. На сьогодні у закладі освоюють кошти на суму майже 600 тисяч гривень. Це буде лікарня інтенсивної терапії першого ступеня. Тому важливо оновити матеріально-технічну базу, провести енергоощадні заходи. Нині перекриваємо один з найбільших закладів поліклінічного відділення. Ця лікарня обслуговує усіх жителів району», – зазначає Василь Вітровий.

Роботи у 4 об’єктах культури вже завершені, серед них районна школа мистецтв, Козівський районний будинок культури, а також будинки культури сіл Вікторівка та Кальне. На завершальній стадії проекти в освітній сфері. У селі Глинна у школі І-ІІІ ступенів триває заміна старих вікон на енергозберігаючі. У подальшому планується, що на базі цього закладу буде створена опорна школа.

До кінця 2017-го на райони 165-го округу надійде четверта за поточний рік черга субвенції. «Козівський район очікує на мільйон гривень. З них 780 тисяч гривень буде спрямовано на об’єкти соціальної інфраструктури, 200 тисяч гривень – на облаштування пішохідних переходів з освітленням, а 60 тисяч гривень – на придбання дитячих майданчиків. Ці кошти дадуть нам можливість завершити заплановані проекти», – каже Василь Вітровий.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*