gazpostach

Так порятував ізраїльтян, що втратив усі грошіДовірливий пенсіонер привів незнайомців у власне помешкання, заплатив 600 доларів за  каструлі, а через декілька днів виявив, що зі сховку зникли всі заощадження.

За словами тернополянина, 11 листопада на вулиці Князя Острозького його перестріли двоє молодих людей. Охайно вдягнені, ввічливі – одразу привернули увагу старенького. Дідусь без зайвих підозр уважно вислухав їхню історію про те, що вони – ізраїльтяни,  везуть з Європи дуже дорогий посуд, але спіткала халепа –  через карантин ніяк не можуть добратися на батьківщину, а гроші закінчуються. Зловмисники так втерлися у довіру дідуся, що той сів з ними в автівку, показав, де мешкає, і навіть до квартири запросив.

Господар взявся купувати у гостей посуд – давав 300 доларів, проте торговці переконували, що товар дуже дорогий, тому додав ще триста. Коли додому повернулася дружина, то зустріла незнайомців вже на виході, проте чоловік заспокоїв, мовляв, не хвилюйся, я тобі придбав гарний посуд. Жінка повірила чоловікові.

Через декілька днів тернополянин заглянув до сховку з грошима, проте там було порожньо – пропали півтори тисячі американських доларів.

Поліцейським пенсіонер повідомив лише те, що незнайомці, яких він привів до власного помешкання, пересувалися на авто сірого кольору марки «Шкода». Жодних інших деталей дідусь не пам’ятає.

У відділі комунікації ГУ НП в області повідомили, що заведено кримінальне провадження з кваліфікацією: крадіжка, й тривають слідчо-оперативні заходи. Поліцейські застерігають людей не впускати до своїх помешкань незнайомців, нічого в них не купувати, грошей не обмінювати, не приставати на будь-які пропозиції.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*