Та, що несе добро і милосердя

Неоголошена війна на Донбасі триває четвертий рік, тож кількість людей з інвалідністю постійно зростає. Із численних телевізійних сюжетів дізнаємося про запровадження нових  програм соціальної реабілітації, що допомагають людям  із обмеженими можливостями інтегруватися у нормальне життя. Проте на ділі такі люди доволі часто залишаються соціально ізольованими в невеликому просторі своїх квартир. Експерти закликають владу активізувати роботу з реабілітації інвалідів. А тим часом значний  внесок у цю справу роблять волонтери, які не лише допомагають втілювати в життя державні  реабілітаційні програми, але, що не менш важливо –  працюють безпосередньо з постраждалими воїнами.

Нещодавно доля звела мене із яскравою представницею волонтерського руху Тернопілля – Аллою Борисенко, матір’ю трьох дітей, засновницею Всеукраїнського центру пошуку (зниклих безвісті, полонених і загиблих в зоні АТО). Перший рейд в зону бойових дій Алла Дмитрівна здійснила 24 лютого 2014 року і відтоді їздить туди регулярно, як на роботу. Разом із однодумцями збирають продукти, медикаменти, предмети особистої гігієни, які доставляють безпосередньо на передову. А був час, коли передали на схід майже 500 бронежилетів, на які самі зібрали кошти. За роки військового конфлікту команді тернопільських волонтерів вдалося евакуювати півтори тисячі біженців із Криму і стільки ж із Дебальцевого, а також доставити біля півтори тисячі тіл загиблих українських бійців.

Запорукою швидкого припинення бойових дій та повернення тимчасово втрачених автохтонних територій в лоно Української держави пані Алла вбачає у зміцненні економічного потенціалу усіх підконтрольних регіонів, а особливо тих, що потерпають від безробіття.  Саме тому тернополянка Алла Борисенко зареєструвалася кандидатом на посаду голови Лановецької об’єднаної територіальної громади, а також кандидатом у депутати по Оришковецькому територіальному виборчому округу № 22. Сподіваюся, що свідомі жителі Лановець та сіл  Оришківці, Волиця, Краснолука, Малі Кусківці, Татаринці, Якимівці. Юськівці, Михайлівка і Загірці підтримають на виборах не лише щиру патріотку, а й вольову, ерудовану та ділову жінку.

 

 Костянтин Чернець,

 директор  Лановецького зооботанічного саду

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*