gazpostach

«Сила духу» єднає людей222233Інтегрувати людей з особливими потребами у суспільство, допомогти їм відчути, що вони здатні на більше. Такий мотиваційний проект в 2013 році започаткувала виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України – Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу».

Цьогоріч 25 травня у спортивному комплексі ТНЕУ проводили перший етап змагань IV Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві.

– На спортивне свято «Сила духу» зібралися не просто ентузіасти, які намагаються випробувати свої здібності та можливості, а люди з особливими потребами. Вони навчилися реалізовувати свій потенціал, щоденним життям, успіхами та досягненнями переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які негаразди, – сказав в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Тернопільській області Федір Бортняк.

На перший етап змагань спартакіади прибули представники усіх районів та м. Тернополя. 77 осіб проходять випробування відбіркових змагань із семи видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шашок та шахів.

222234Чимало учасників сьогоднішніх спортивних баталій  вже вдруге, а то й утретє проявляють свої навички. Такі, як Петро Григорович Федчишин з Козови, Василь Іванович Волос з Борщівського району, Богдан Сидорович Комаринський з Тернополя, Зиновій Львович Віш з Бережанщини, Надія Зиновіївна Герман з Підволочиського району, Микола  Юрійович Колонтай з Шумщини та багато інших знають, що участь в спартакіаді – це вже перемога.

Цьогоріч долучилися до організації цього спортивного свята народний депутат України І.М.Побер,  міський голова міста Тернополя С.В.Надал, його заступник Л.О.Бицюра, в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області О.М.Богомол, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області І.І.Москалик, директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА В.А.Боярський. Також підтримали цей соціальний проект очільники ТНЕУ, Тернопільської обласної ради профспілок та організації роботодавців Тернопільської області, обласної організації ФСТ «Спартак» та чимало інших.

Після спортивних баталій виступили художні колективи і солісти Тернопільського національного економічного університету та ПАТ «Тернопільгаз».

В загальнокомандному заліку перше місце здобули спортсмени-аматори, які представляли відділення виконавчої дирекції Фонду в Кременецькому районі, «срібло» виборола команда відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Тернополі, а «бронзу» – команда відділення виконавчої дирекції Фонду в Бережанському районі.

Переможці в особистому заліку поїдуть на фінал змагань четвертої Всеукраїнської спартакіади потерпілих на виробництві «Сила духу», який відбудеться у червні в Ужгороді.

Зоряна ДЕРКАЧ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*