gazpostach

Свободівець Михайло Головко забезпечуватиме захист працівників колишнього підприємства у Кременці

До народного депутата України від ВО «Свобода» Михайла Головка звернулися колишні працівники Кременецького ВАТ «Кремзвент». Багато з них зіткнулися з проблемою погашення заборгованості з заробітної плати та нарахування пільгових і соціальних пенсій. Свого часу на цьому заводі працювало більше 500 людей. З невідомих причин у квітні 2015 року з будівлі підприємства зникли книги відомостей про зарплату та книги наказів.

Колишній керівник підприємства вчасно не здав документацію до архіву. Також люди стверджували, що за час попереднього керівництва зникло дороге майно й устаткування. За вказаними в депутатському запиті нардепа-свободівця Михайла Головка фактами слідчим відділом Кременецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області 15 березня 2017 року відкрито кримінальне провадження. Крім того, зазначеним вище відділом здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за вчинення крадіжки дороговартісного майна. Через зловживання окремих посадових осіб цього підприємства люди не можуть оформити пенсії та залишаються фактично без засобів до існування. Тому ключовим завданням сьогодні є доведення цієї справи до суду та винесення справедливого вироку на користь працівників підприємства.

Упродовж 2 років сільська рада намагається привести у відповідність до чинного законодавства України використання землі ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Зазначене підприємство використовує земельні ділянки на території Розтоцької сільської ради без правовстановлюючих документів, обмінює земельні ділянки за напрямком призначення, порушує межі громадських пасовищ, приховує земельні паї померлих громадян тощо.

Люди вирішили звернутися за допомогою до народного депутата України від ВО «Свобода» Михайла Головка. З приводу вирішення зазначеного питання в серпні 2017 року було здійснено виїзд інспекторів Держгеокадастру. Але до сьогодні немає жодних документів щодо перевірки, інспектори на телефонні дзвінки не відповідають.

Нардеп Михайло Головко таки домігся, щоб Держслужба з питань геодезії, картографії та кадастру надала відповідь. Зокрема, встановлено, що вказане підприємство самовільно зайняло земельні ділянки загальною площею 42,92 га (пасовища) та здійснює псування земель шляхом висипання будівельного сміття. Відкрито кримінальне провадження за фактом самовільного захоплення представниками приватного підприємства «АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС» земельних ділянок, які перебувають у користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Розтоцьке».

На адресу народного депутата України від ВО «Свобода» Михайла Головка надходить й багато інших звернень щодо відновлення законних прав громадян. Фактично усі жителі Тернопільщини мають можливість добиватися захисту своїх прав через Михайла Головка, написавши йому звернення за адресою: поштовий індекс 46001, абонентська скринька № 13, м. Тернопіль або у його громадські приймальні, що розташовані в Кременці, Почаєві, Збаражі, Ланівцях, Підволочиську, Скалаті, Шумську та ін.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*