gazpostach

Світовий рейтинг процвітання: де в ньому УкраїнаУ світовому рейтингу добробуту, куди увійшло 167 країн, Україна посіла 92 місце.

Для обчислення індексу процвітання країни брали до уваги 12 пунктів: безпека, особиста свобода, управління, соціальний капітал, інвестиційний клімат, умови підприємств, доступ до ринку та інфраструктура, економічна якість, умови життя людей, здоров’я, освіта та природне середовище.

Україна має найгірший показник серед країн Східної Європи. Зазначається, що на позицію України суттєво впливає війна на Донбасі, яка знижує показник безпеки. Крім того, аналітики стверджують, що саме в Україні з усіх інших східноєвропейських держав, гірша ситуація (93-тє місце за цією ознакою) в царині свободи зібрань та об’єднань.

Порівняно з минулим роком Україна піднялася на чотири позиції, а за 11 років опустилася на шість.

Зазначається, що пандемія COVID-19 дуже вплинула на добробут усіх держав, проте світ загалом демонструє позитивну тенденцію до процвітання за останнє десятиліття.

Додамо, що країною, яка найбільше процвітає, є Данія. На другому місці – Норвегія, на третьому – Швейцарія. Білорусь – на 69-му, Росія – на 76-му. Останнє місце –у Південного Судана.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*