Повідомити новину

Поширити:

Він подбав про вихід у світ чотирьох нових видів календарів на 2021 рік із зображеннями його дивовижних картин. За бажанням, каже митець, можна отримати календар з його автографом. «Зоряна дорога» – настінний перекидний календар із пружиною, формату А-3 (42х30 см), «Двовзори» – також настінний календар, папір – з фактурою полотна.
Крім цього, з друку вийшов настінний перекидний календар «Обійняти неосяжне», він дещо менший за розмірами – 30х30 см. З’явилася ще одна «календарна» новинка –  настільний перекидний календар-пірамідка «Зоряна дорога», розміром 15х20 см.
Довідково. Заслужений художник України Олег Шуляк народився 23 вересня 1967 року в селі Біще Бережанського району Тернопільської області. Закінчив архітектурний факультет Львівського політехнічного інституту. Працював викладачем рисунку та живопису Бережанської дитячої художнього школи. Учасник численних колективних та персональних виставок. Переможець Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипу з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, нагороджений золотою медаллю лауреата та дипломом «за майстерність і створення унікального стилю в образотворчому мистецтві» міжнародного Фонду «Культурне надбання» (2013, м. Санкт-Петербург, РФ), обласною мистецькою премією  ім. Михайла Бойчука (2014), званням  «Почесний громадянин міста Бережани» (2016), відзнакою Президента України —ювілейною медаллю «25 років незалежності України» (2016), Всеукраїнською премією ім. Братів Лепких (2018 р.).