gazpostach

Судитимуть за підпільні гуральні й фальсифікований алкоголь на ТернопільщиніНезаконний бізнес на території області наприкінці 2019 року провадив житель Монастирищини. Він організував два цехи з виготовлення алкогольної продукції – у своєму районі та на Івано-Франківщині. У спільники взяв п’ятьох осіб.

За словами заступника начальника управління стратегічних розслідувань в області Віталія Кравчука, 53-річний організатор забезпечував підлеглих спиртом, корками, скляною тарою, контретикетками та підробленими марками акцизного податку. Обов’язками інших учасників було розлити продукцію в тару та наклеїти етикетки й акцизні марки. Збували фальсифікат на території Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей роздрібним розповсюджувачам – в кафе, ресторани, магазини.

Діяльність підпільних гуралень упродовж кількох місяців документували фахівці управління стратегічних розслідувань спільно з оперативниками Нацполіції області та працівниками фіскальної служби під процесуальним керівництвом обласної прокуратури. Обшуки проводили на території трьох областей.

«Вилучили підроблену алкогольну продукцію та підакцизні товарно-матеріальні цінності на суму 1,5 мільйона гривень. Серед іншого – спирт, корки та наліпки з логотипами вітчизняних виробників коньячної продукції, есенції для виготовлення коньяку, ключі для закорковування пляшок, лійки, спиртометри, місткості для купажу», – розповів Віталій Кравчук.

Обвинувальний акт щодо діяльності організованої групи слідчі управління скерували для розгляду до Монастириського районного суду. Підозрювані відповідатимуть за кількома статтями Кримінального кодексу.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*