gazpostach

Судитимуть за неякісну дорогуТернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях стосовно місцевого підприємця та підрядника, через недбалість яких завищено вартість ремонту дороги у Борщівському районі. 

За версією слідства, підприємець на підставі договору підряду здійснював технічний нагляд за ремонтом однієї з вулиць у смт Скала-Подільська, який виконувало ТОВ «Скала-Подільський спеціалізований кар’єр». Через службову недбалість та неналежно проінспектовану якість укладення асфальтного покриття дороги, зробленого товариством, бюджету спричинено збитки на загальну суму понад 440 тис грн.

Під час досудового слідства для повного відшкодування завданих збитків підрядник переуклав асфальтове покриття на вул. С. Крушельницької в смт Скала-Подільська. За висновками експертів, відремонтована дорога тепер повністю відповідає державним будівельним нормам.

Розслідування, яке здійснювали слідчі ГУНП в  області, завершено, повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*