gazpostach

Судовий колапс закінчиться«Свобода» уже писала про масове звільнення суддів, у тому числі у Тернопільській області. Це призвело до того, що у судовому порядку люди не можуть себе захистити у розумні строки.

І ось нещодавно стало відомо: до кінця березня Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосить конкурсний відбір на 700 посад суддів місцевих судів. Про це повідомив Голова ВККСУ Сергій Козьяков. За його словами, комісія продовжить кваліфікаційне оцінювання суддів. Воно відбуватиметься за трьома процедурами: на відповідність займаній посаді – суддів, призначених строком на 5 років та обраних безстроково; кваліфікаційне оцінювання суддів у зв’язку з притягненням їх до дисциплінарної відповідальності; завершення процедур первинного та повторного кваліфікаційного оцінювання, розпочатих до набрання чинності Законом України «Про судоустрій і статус суддів» від 2 червня 2016 року.
Крім того, комісія розпочала конкурс на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду. Наразі триває перевірка практичних робіт кандидатів, яку планують завершити наступного тижня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*