Повідомити новину

Поширити:

66Нацбанк зобов’язаний повідомити розмір зарплати голови НБУ Валерії Гонтаревої та членів  правління. Відповідну ухвалу виніс Окружний Адміністративний суд Києва за позовом адвоката Ростислава Кравця.
“Зобов’язати НБУ надати інформацію відносно розмірів заробітної плати відповідно до штатного розпису голови і членів правління НБУ”, – говориться в постанові, яку має в розпорядженні UBR.ua.
Позивач завірив, що домагатиметься фактичного надання інформації : “Якщо Нацбанк буде оскаржувати рішення окружного суду, то неодмінно продовжу участь у судовій суперечці. Мета – домогтися надання достовірної інформації про реальні доходи чиновників в цілому і Гонтаревої, зокрема, яка, вважаю, вводила в оману народ України, коли заявляла про зарплату в 10 тис. грн”.
Валерія Гонтарева виявилася замішаною і у скандалі з панамськими офшорами. У документах панамської юридичної компанії Mossack Fonseca, яка спеціалізується на реєстрації офшорних компаній, вказано, що Гонтарева була бізнес-партнером російського чиновника, який позичав її десятки мільйонів гривен.
В четвер стало відомо, що НАБУ зову розпочало розслідування відносно Гонтаревої. Детективи вивчають інформацію, обнародувану у рамках офшорного скандалу.