27.11.2022 01:41

Повідомити про новину

Поширити:
Вчора, 2 травня, Тернопільський міськрайонний суд прийняв рішення про домашній арешт в нічний період доби для Олега Селецького, який завдав тілесних ушкоджень волонтеру Тарасу Герману.
101– Вже дійшло до абсурду, нібито я накинувся своєю головою на його кулак, – каже волонтер Логістичного центру Тарас Герман. – Для Олега відкрита чергова кримінальна справа. Перед судом побачив купу підозрілих молодиків і той самий автомобіль «Правого Сектору», який ледь не зірвав поїздку в АТО. Шкода, що це все відбувається в святкові дні, і що, окрім зовнішньої війни, маємо ще й внутрішню.
Прокуратура клопотала про цілодобовий домашній арешт, натомість адвокат наполягав, що запобіжний захід взагалі обирати не потрібно.
За словами підозрюваного, в нього з Тарасом Германом є давня особиста неприязнь. Про те, що наніс тілесні ушкодження не заперечує, але каже, що його спровокували.
– Хтось дуже хоче зіпсувати мою репутацію, – розповів Олег Селецький. – Так, я вдарив Германа цим перснем – хіба я мовчати мав, коли він до мене почав матюкатись? Та і ДТП сталось по його вині, він їхав по моїй полосі. Але хто мені повірить, якщо досі ні мене, ні моїх свідків не опитали правоохоронці. Була інформація, ніби то я уникаю слідства – ось я, і нікуди не збираюсь тікати.
Для Олега Селецького в Тернопільському міськрайонному суді було прийнято рішення про домашній арешт в нічний період доби.
Джерело: tenews.te.ua
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.