gazpostach

Стипендії вчителям англійської мовиПрезидент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», які у рамках національної кампанії «Україна Speaking» проводять навчальні тренінги з підвищення рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах.
Під час церемонії вручення сертифіката на суму 556 тис. грн., Петро Порошенко наголосив, що сьогоднішня подія – яскраве свідчення, що ініціатива зробити 2016 рік Роком англійської мови дала можливість побачити найкращих агентів – агентів змін.
– Сьогодні англійська мова – це як повітря. Без англійської мови просто не уявляєш собі повноцінного життя, доступу до абсолютно нового пласту знань, інструменту для саморозвитку. Власне кажучи, це дуже потужний інструмент для нашого руху в Європу, – сказав Президент.
Глава держави зауважив, що Фонд Петра Порошенка стояв біля витоків цієї ініціативи: «Ми впевнені, що ця символічна подія – у вигляді підтримки вчителів – це лише перший крок, і це те, що запалить цей рух по всій країні».
Говорячи про проект Go Global, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс наголосив, що для нього велика честь працювати в Україні і з українцями:
– Це фантастично! Це велика честь для Британської Ради співпрацювати з Фондом Порошенко в цьому проекті. І ми бачимо успішну його реалізацію, а саме – збільшення кількості людей, які вже говорять англійською.
Зазначимо, що це єдиний благодійний фонд в Україні, який здійснює свою діяльність виключно за кошти засновника.
Згідно з електронною декларацією, Президент перерахував у 2014-2016 роках близько 400 мільйонів гривень на благодійність та підтримку нашої армії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*