gazpostach

Студенти допомагають місцевим громадамУ Плебанівській школі I – II ступенів студенти III курсу спеціалізації «народне пісенне мистецтво» Теребовлянського вищого училища культури провели конкурс «Ігри патріотів». Про це повідомляють в Тернопільській обласній раді.

Захід відбувся під керівництвом викладачів Марцинів Н. М., Одрехівської Л. І., Стройванс Л. М., Мирон Р. В., згідно з програмою навчальної практики з культурно–дозвіллєвої діяльності та спецпрактики. Виступ підготовлений спільно з працівниками клубу с. Плебанівка, вчителем історії – директором школи Могильницьким І. М., учителями географії та хімії Кріль М. І., біології і основ здоров’я – Соляр О. М.

У програмі конкурсу прозвучали пісні патріотичної тематики у виконанні студентів Штуник Софії, Стаднік Віталія, Курти Юрія, вокального квартету «Обертон» (керівник заслужений працівник культури України Мечник М. П.), учасників дитячої вокальної студії Плебанівського клубу (керівник Марцинів Я.М.). У склад двох команд ввійшли учні 5-9 класів. Команди продемонстрували хороші знання у вікторинах з історії, географії, біології, підбирали рими акровірша про українську мову, характеризували символіку народних свят та обрядів. Інтелектуальні ігри чергувалися з рухливими, які провів вчитель фізкультури Сороцький І. І. Підсумковий результат з різницею у півбала свідчить про високий рівень та фізичну підготовку учнів школи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*