баскет 1У Києві відбувся фінал Кубка України з баскетболу 3х3 серед студентських команд. У чоловіків володарем почесного трофею стала команда Тернопільського національного економічного університету. У фіналі наші земляки завдали поразки Львівській політехніці 15:8.
А на попередній стадії турніру змагалися понад 120 команд. Тернопільська перемогла не в останню чергу тому, що мала у складі Анатолія Челована, срібного призера чемпіонату України у складі київського «Динамо». Його було визнано найкращим гравцем турніру серед чоловіків.
Тренер володарів студентського Кубка України з баскетболу 3х3 Ігор Білоус розповів:
– Я вдячний хлопцям – вони проявили свої найкращі бійцівські якості. Ми дуже хотіли виграти і їхали за Кубком. Так, у нашому складі грає «зірковий» Челован, але й інші молодці. Поборолися і за рахунок волі до перемоги здобули нагороду. Усе таки Кубок України хоч і серед студентських команд, але він вартує дорого.
Тренер зізнався, що утримувати таких баскетболістів, як Челован, хоч він і студент ТНЕУ, навчальний заклад, на жаль, не може, адже він – гравець більш високого рівня. Та команда постарається і цим складом гідно представить Тернопіль у вищій лізі українського баскетболу.