Повідомити новину

Поширити:

Як і обіцяв, голова Тернопільської ОДА Степан Барна написав заяву про відставку. Стосовно цього 20 травня очільник області запросив представників місцевих ЗМІ на брифінг. Під час зустрічі розповів про плани на майбутнє.
«У п’ятницю я зустрічався із Президентом Петром Порошенком і подав йому заяву про звільнення із посади. Звільнення має відбутися, згідно із Законом України, до завершення терміну повноважень Президента України Петра Порошенка», – заявив голова ОДА.
Сьогодні, зазначив Степан Степанович, він ще є діючим очільником області.
«Хотів би звернутися до новообраного Президента Володимира Зеленського, щоб він у найкоротші терміни визначився із кандидатурою голови Тернопільської ОДА. Це надзвичайно важливо з кількох причин. По-перше, у липні розпочинаються жнива. Потрібна організація цього важливого процесу. По-друге, з 1 липня розпочинається другий етап медичної реформи, тож треба вирішувати певні питання. По-третє, новий очільник області має зробити усе, щоби на початок нового навчального року забезпечити комфортні умови для навчання наших дітей. Ну і, звісно, опалювальний сезон. Регіон готується до нього уже сьогодні. Тож роботи є багато», – зазначив голова ОДА.
Степан Барна подякував 47% жителів Тернопільської області, котрі підтримали позицію Петра Порошенка на виборах. «Ми стоїмо на позиції недопущення реваншу антиукраїнських сил та продовжуємо працювати в напрямку розбудови європейської держави Україна. На своїй посаді я помилявся, але намагався зробити все, щоб у Тернопільській області було комфортно, щоб зламати сформовані стереотипи про другорядність нашого регіону. Дякую всім, хто до цього долучався», – сказав на завершення пан Барна.
Зоряна ДЕРКАЧ