gazpostach

Степан Барна: «Мета децентралізації – максимальне наближення послуг до громадян»Відкриття нового приміщення районного управління державної казначейської служби України у Підволочиську стало можливим завдяки реформі децентралізації. Адже новостворені громади отримали значну фінансову підтримку для реалізації місцевих проектів. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час урочистого відкриття приміщення.

– Однією з цілей реформи децентралізації є максимальне наближення послуг до громадян. В умовах децентралізації у Тернопільській області утворено 36 об’єднаних територіальних громад. Підволочиська громада – одна з найбільших. Вона демонструє високі показники і динаміку щодо розвитку й залучення фінансового ресурсу, а відтак, зростання бюджетів. Саме тому для нас було дуже важливо відкрити нове приміщення районного управління державної казначейської служби, аби максимально допомогти громадам Підволочиського району здійснювати їхню фінансову політику, реалізувати спільні з органами державної влади і місцевого самоврядування проекти», – зазначив Степан Барна.

Він зауважив, що одночасно з відкриттям оновлених казначейських відділень створять близько десяти місцевих поліцейських станцій, а також відкриють п’ять пожежних.

– Гадаю, що відкриття казначейських відділень – це крок до перспективного розвитку нашої області. А найважливіше, це – комфортні умови роботи громадян і представників органів місцевого самоврядування, – підсумував очільника області.

До речі, на відкриття нового приміщення районного управління державної казначейської служби України у Підволочиську чекали близько 9 років. Нині ж завдяки солідарності районної влади та об’єднаних територіальних громад, які спрямували кошти зі своїх бюджетів, успішно вдалося завершити всі роботи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*