27.11.2022 00:42

Повідомити про новину

Поширити:

14015Досудове розслідування, в якому фігурують іноземці та неповнолітні, триває, запевняють у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в області. Тернопільські правоохоронці продовжують розслідувати справу щодо двох студентів із Близького сходу. Четвертокурсників підозрюють у статевих зносинах з двома дівчатами – дванадцяти та тринадцяти років.
25 грудня слідчі Тернопільського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом вчинення статевих зносин з особою, яка не досягла статевої зрілості (частина 1статті 155 ККУ).
За попередньою інформацією, дівчата, їдучи до Полтави, зупинилися в Тернополі. Їхній  товариш з Івано-Франківська домовився про ночівлю у знайомих. Саме на одній із квартир у Тернополі, яку винаймають іноземці, правоохоронці і знайшли неповнолітніх.
Санкція статті, за якою порушене кримінальне провадження, передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.
Нагадаємо: у другій половині грудні інформаційний вибух спричинив допис у соціальній мережі івано-франківського активіста Степана Андрійціва. ”У нашому місті стався прикрий інцидент, який вкотре слід поставити на контроль громадськості. Більше тижня 13 арабів, які навчаються в освітніх закладах Івано-Франківська, розбещували двох неповнолітніх дівчат. Одній із них 12, іншій -11 років (як згодом з’ясувалося, дітям 12 і 13 років – ред.). Знайшли дівчаток аж у Тернополі, бо саме туди їх, як «подарунок» для своїх «одноплемінників», відправили ці 13 персонажів. Зараз винуватців допитують, дівчатка перебувають на лікуванні. Проте знову є ризик, що ті, хто вчинив злочин, уникнуть покарання. Про цю історію мені стало відомо від знайомих у поліції», написав Степан Андрійців.
Згодом також шокуюче прозвучала інформація про те, що матір однієї з потерпілих дівчаток звернулася із заявою до поліції не притягувати студентів-іноземців до відповідальності. Втім, такого гатунку заява свідчила хіба про злочинно-байдуже ставлення матері до долі своєї дитини, але аж ніяк не могла вплинути на розслідування. Адже статеві злочини проти дитини не є справою приватного звинувачення і розслідуються незалежно від волі дитини чи її законного представника.
Як повідимили івано-франківські ЗМІ,  14 січня в Івано-Франківському міському суді відбулося судове засідання у справі зґвалтування неповнолітньої франківчанки студентами-іноземцями. Після нетривалого розгляду обставин справи суд виніс рішення про тримання під вартою на 60 діб 23-річного громадянина Йорданії, який проживає та навчається в івано-франківському виші.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.