gazpostach

Стартували обласна Ліга чемпіонів і Ліга Тернопільщини



10 жовтня, шістьма поєдинками взяла старт Ліга чемпіонів Тернопільської області з футболу серед переможців територіальних та регіональних ліг сезону-2021/22.

Результати зіграних матчів:

Група A

«Вікторія» (В. Бірки) – «Галичина» (Чернихівці) – 5:2 (3:2).

Голи: Михайло Костів (15), Дмитро Лопушняк (32), Сергій Федорук (45+1, 49), Віталій Паперовський (90+2) – Андрій Воловник (26), Михайло Бойко (43, з пен.).

«Дністер» (Стінка) – ФК «Гайворонка» – 0:1 (0:0).

Гол: Василь Цимбалюк (85, а/г).

Група В

ФК «Залізці» – ФК «Товстолуг-Застінка» – 2:0 (2:0).

Голи: Матвій Николайчук (16), Віктор Колісник (36).

Група С

ФК «Плотича» – ФК «Росохач» – 6:0 (1:0).

Голи: Дмитро Марценюк (4, 58), Ігор Козелко (49, 51), Андрій Гринченко (90+1, з пен.), Олександр Ждаха (90+2).

«Збруч» (Збручанське) – «Колос» (Домаморич) – 4:0 (2:0).

Голи: Володимир Дронь (26, 67), Ілля Лискун (40), Валентин Сахнюк (72).

Група D

«Поділля-2» (Васильківці) – «Колос» (Буглів) – 3:0 (0:0).

Голи: Роман Скочеляс (74), Андрій Лозінський (84), Віталій Колтко (87).

Також 10 жовтня стартувала Ліга Тернопільщини з футболу серед призерів територіальних та регіональних ліг сезону-2021/22.

Результати зіграних матчів:

Група А

ФК «Косів» – ФК «Лісники» – 1:0 (1:0).

Гол: Василь Ксьонжик (21).

 «Колос» (Стрілківці) – ФК «Шумськ-Агроюніт» – 3:0 (0:0).

Голи: Степан Бондарчук (49, з пен.), Дмитро Якимишин (52), Назар Ромашенко (90+2).

Група В

ФК «Іванчани» – «Вікнини» (Вікно) – 1:1 (0:1).

Голи: Іван Барановський (61) – Роман Гаврилюк (42).

На 72-й хвилині Богдан Коза («Вікнини») не реалізував пенальті.

ФК «Заруддя»  – «Легіон» (Драганівка) – 1:0 (0:0).

Гол: Тарас Беш (55).

 «Хатки» (Бережани) – ФК «Ласківці» – 4:0 (2:0)

Голи: Назар Ясінський (1), Володимир Дашлюк (5, 67), Олег Іванчишин (70).

ФК «Вигнанка» – ФК «Переволока» – 3:2 (1:1).

Голи: Віталій Юрків (15), Михайло Пахолок (46), Анатолій Миронюк (90+3) – Тарас Івасишин (42), Степан Гнитка (90+2).

Група D

ФК «Зелена»  – ФК «Таурів» – 2:0 (1:0).

Голи: О. Татарин (15, а/г), Мар’ян Дзьоба (87).

«Самець» (Підволочиськ) – ФК «Збараж» – 1:3 (1:2).

Голи: Костянтин Федорков (19) – Дмитро Синиця (6, з пен.), Роман Іщук (31), Назар Кравчук (66).

Група Е

ФК «Смиківці» – ФК «Максимівка» – 2:1 (0:0).

Голи: Олександр Депутат (50), Дмитро Русанюк (85) – Олег Марцінюк (90, з пен.).

ФК «Присівці» –  «Скала-Айва» (Скала-Подільска) – 3:0 (неявка гостей).

Група F

«Лісма» (Шляхтинці) – «Сокіл» (В. Березовиця) – 2:1 (1:0).

Голи: Юрій Федорчук (25), Іван Ясенко (87) – Володимир П’ятничко (83).

ФК «Зарваниця» – ФК «Біла» – 3:0 (0:0).

Голи: Віталій Фреяк (54, 86), Назар Бакшун (62).

 








Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*