Повідомити новину

Поширити:

Кілька років поспіль на Тернопільщині туристичний сезон розпочинався святкуванням Дня міста Збараж.
11 і 12 травня усі охочі мали змогу досхочу повеселитися, накопичити позитивні емоції, отримати наснагу, відзначаючи 808-й день народження старовинного містечка. Розваг, атракцій, туристичних цікавинок організатори свята вигадали вдосталь.

Відтак, у суботу відбувся флешмоб «808», велопробіг, конкурс малюнків, свято танцю. Наступного  дня на збаражчан і гостей міста очікували ще більш масштабні розваги. Зокрема на території призамкового парку організували Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Козацька слава». Можна було посмакувати українськими національними стравами на «Вареник-фесті» та «Капусняк-фесті». А ще організатори свята підготували неабиякий подарунок для молоді, запросивши виступити із концертною програмою відомих українських виконавців.
Завітав на святкування Дня Збаража й голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Очільник області з гордістю заявив, що Тернопілля можна із впевненістю назвати туристичним краєм.
«Сьогодні в нас унікальне свято – день народження міста Збараж. Міста, яке має понад 800-річну історію звитяг, перемог і формування еліти нашої нації. Друзі, Тернопілля – це благодатна українська земля, яка, поза сумнівом, є центром Європи. Ми маємо що показати і чим здивувати туристів! У Тернопільській області є 34 замки, унікальні печери. Тернопілля має дивовижні краєвиди. Це – Кременецькі гори і Дністровський каньйон. Дорогі друзі, запрошуйте усіх відвідати наш мальовничий край».
Міський голова Збаража Роман Полікровський разом із дітьми та дружиною радо брав участь у різноманітних заходах. Він каже, що свято вдалося на славу, навіть найприскіпливіші знайшли розваги на свій смак.
«Два дні минули, як одна година… Багато різноманітних спортивних заходів, танців, ігор і маса позитивних емоцій! Кожен міг знайти для себе щось особливе. Дякую музичним колективами “Фіра”, “Heaven”, “100 хвилин”, чудовим виконавцям – Діані Косінській та Василині Зозулі (“Zozulya”) за чудову концертну програму! Також дякую усій команді організаторів. Ви – найкращі! Щиро вдячний нашим гостям – друзям із польських міст-побратимів Глубчице, Любомиж, Болеславець та Громадки. Дякую священикам за молитву за Збараж, щиро дякую усім за те, що прийшли на свято! Найбільше дякую Господу за благословення і гарну погоду!» – написав у соцмережах мер Збаража Роман Полікровський.