gazpostach

Спустошують банківські карткиДва факти шахрайства, пов’язані із заволодінням коштів з банківських карток, зареєстрували за минулу добу тернопільські поліцейські. Потерпілі – житель Козівського району та жителька Збаражчини.

До обох заявників зателефонували незнайомці, які відрекомендувалися працівниками банку. Жительці Збаразького району телефонний аферист повідомив, що з її рахунку невідомі намагаються зняти кошти. Відтак порадив перекинути гроші з банківської картки на рахунок її мобільного телефону.  Збаражачанка так і зробила, а після цього продиктувала зловмиснику  цифри з смс-повідомлення, яке надійшло їй на телефон.  Як наслідок, з рахунку мобілки зникло 1100 гривень.

Житель Козівського району теж продиктував шахраєві код з смс-повідомлення, яке отримав, й втратив понад 3800 гривень.

За обома фактами розпочаті кримінальні провадження за статтею 190 ККУ (шахрайство).  Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття злочинів.

Поліцейські застерігають: не довіряйте телефонним незнайомцям та за жодних обставин не повідомляйте дані своїх карток. Будь-які операції, пов’язані з банківськими картками, не варто здійснювати в телефонному режимі – краще підійти до найближчого відділення банку і з’ясувати ситуацію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*