gazpostach

Спільна молитва за воїнамиМітинг-реквієм, присвячений 28-й річниці виведення військ з Афганістану, відбувся в парку Національного відродження у Тернополі.
Священнослужителі відслужили панахиду за душами усіх земляків, полеглих в афганській війні, а також тих, хто віддав своє життя за незалежність і цілісність України на сході та під час революції Гідності.
Вклонитися пам`яті воїнів-земляків, які не повернулися з чужої землі, до пам’ятного знаку прийшли перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, заступник голови обласної ради Любомир Крупа, представники міської ради, ветеранських і громадських організацій краю, воїни-афганці, духовенство, тернополяни.
– За десять років афганської війни через її горнило пройшли тисячі українців, сотні наших земляків. Багато з них не повернулися додому. Це незагоєні рани та біль втрати, скалічені долі, згорьовані матері, осиротілі діти… Час не здатний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України. Пам’ять про виконаний обов’язок воїнів-інтернаціоналістів назавжди залишиться в наших серцях, — зазначив Іван Крисак.
У своєму виступі заступник голови обласної ради наголосив, що наша нація – сильна і мужня. Українські хлопці в радянські часи пішли на цю чужу війну, бо таким був їхній тогочасний обов’язок. І вони його виконали.
– Низько схиляємо голови перед загиблими. Та дякуємо живим. Воїни-афганці були в перших рядах Помаранчевої революції та революції Гідності. Саме вони першими пішли у добровольчі загони захищати кордони держави, налагодили допомогу українському війську, – сказав Любомир Крупа.
Після завершення урочистостей представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*