gazpostach

Спалив на городі документи сусідаНеприємна оказія між сусідами сталася в одному із сіл на Шумщині. До цього чоловіки товаришували, допомагали один одному по господарству чи в інших життєвих справах. Та одного дня обірвалися і дружні стосунки, і приязне сусідство. Сусід спокусився на гроші у прозорому файлі, залишені на задньому сидінні автомобіля.

«Dacia Logan», яка належала сусіду, була припаркована біля господарства. За дня чоловіки разом їздили в автівці у справах. Коли ж розійшлися по домівках, той, хто був пасажиром, згадав, що забув на задньому сидінні машини пляшку горілки. Пішов і без відома власника відчинив задні дверцята. Тоді й прихопив файл з грошима.

Та найгірше, що у файлі були й документи – свідоцтво про смерть тещі і три державні акти на право приватної власності на землю. Аби відвести від себе підозру, злодійкуватий сусід пішов на город знищувати  докази крадіжки – спалювати документи.

Втім, йому таки довелося визнати провину: по-перше, знайшовся свідок, який бачив, як той проникав у салон автівки; по-друге, документи згоріли не повністю – залишилися недотлілі клаптики.

Стосовно чоловіка завели кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу: крадіжка та умисне знищення офіційних документів.  Він визнавав вину та розкаювався, усвідомлюючи, скільки клопотів з відновленням документів заподіяв сусіду. У Шумському райсуді проголосили для нього обвинувальний вирок й засудили до ста годин громадських робіт.

Ольга КУШНЕРИК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*