gazpostach

Сотні українських націоналістів пройшли маршем під стінами Почаївської лаври885Ось уже третій місяць Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Сокіл», за підтримки народного депутата України Михайла Головка, організовує військово-патріотичні заходи, що збирають дедалі більше молоді з усіх куточків області. Минулої неділі на святкування Дня міста у Почаїв з’їхалось близько 100 «соколят», що пройшли урочистим маршем з державною і бандерівською символікою біля стін лаври та центральною частиною міста.

Міський голова Почаєва Василь Бойко та громада радо вітали націоналістів! «Можна з впевненістю сказати, що Почаїв – це справжнє українське місто, і жодні агенти Москви не зможуть забрати в українців національні святині», – зазначив заступник командира «Карпатської Січі» Володимир Стаюра.

Одразу після святкової ходи «соколята» спільно з молоддю з Почаєва та навколишніх сіл провели військово-патріотичний вишкіл на території Почаєвського ВПУ, що стало можливим завдяки активній співпраці з директором Анатолієм Німухою. Школярі та студенти не тільки вивчали тактику бою, правила поводження зі зброєю, прийоми самооборони та польову медицину, але й прийняли участь у змаганнях з пейнтболу, перетягування канату, боїв на колоді, стрільби з луку. Переможці визначалися не тільки завдяки спритності і силі, перевірили й знання історії, адже патріотизм неможливий без розуміння національних традицій і вшанування національних героїв. Призи та підтримку в проведені Дня міста та безпосередньо вишколу і змагань надав депутат Верховної Ради України від 164 виборчого округу Михайло Головко.

«Без Михайла Головка нас би тут не було, саме він зібрав ветеранів російсько-української війни й активних патріотів, вдихнувши нове життя в військово-патріотичне виховання молоді! Щиро йому дякую від себе і своїх побратимів», – зауважив учасник бойових дій, голова тернопільської міської організації «Сокіл» Михайло Петролюк.

Голова Тернопільської обласної організації «Сокіл» Богдан Бутковський запросив небайдужих допомогти у проведенні військово-патріотичних вишколів: «Ми співпрацюємо з усіма, хто хоче нам допомогти, на окрему подяку заслуговує керівник поліції у Тернопільській області Олександр Богомол, голова ВАТ «Бровар» Степан Троян, підприємець Володимир Яхніцький, Роман Мельник – позивний «Мамонт» («Об’єднання ветеранів-учасників бойових дій та інвалідів війни»), Василь Лещишин («Центр сприяння захисту Вітчизни «Булат»). Нині такий час, що потрібно гуртуватися навколо захисту України, чим більше ресурсів і людей ми залучимо до вишкольної роботи з молоддю, тим більше шансів у нашої нації вижити в майбутньому! Очевидно, що війна з Московією затягнеться на роки, тому наші юнаки і дівчата мають уміти захистити себе і СВОБОДУ своєї держави!»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*