02.03.2024 09:57

Повідомити про новину

Поширити:

2 лютого Тернопільська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відправила в Авдіївку гуманітарну допомогу. У вантажі – 5 буржуйок, більше тонни різних круп, чай, тушонки, а також ковдри, устілки для взуття, шкарпетки, інші необхідні речі. Як відомо, з 29 січня Авдіївка перебуває під інтенсивними обстрілами бойовиків. Внаслідок артударів місто було повністю знеструмлене.
«Ми не можемо стояти осторонь трагічних подій, які відбуваються на сході України. Відправили вантаж до логістичного штабу, що діє в Краматорську, звідти – в Авдіївку, – розповідає народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик. – Хочу подякувати усім, хто долучився до формування гуманітарного вантажу – це наші активісти, партійці, підприємці. Приносили різні речі також пересічні тернополяни. Спільними зусиллями зібрали вантаж».
«Наша партія ініціювала на загальнодержавному рівні збір гуманітарного вантажу. Цим займається вся структура партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Відправили з Тернополя допомогу, яку оперативно зібрали за півтори доби», – зазначив голова Тернопільської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада.