02.02.2023 09:35

Повідомити про новину

Поширити:

Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для нашої області, ВАТ «Тернопільобленерго» повертається до застосування, розробленого раніше, Стабілізаційного графіка погодинних вимкнень електричної енергії (05-11 грудня).

Енергетики наголошують, що у період вечірнього максимуму споживання можливі відхилення від даного стабілізаційного графіка.

У ВАТ “Тернопільобленерго”, в черговий раз, закликають економити електроенергію, в той період, коли вона є – це дасть змогу зменшити тривалість обмеження електропостачання.

Коментарі

 1. Нафіга виставляти той графік, коли виключають як хочуть, 12 годин світла не було на Корольова, просто дурдом.

 2. Куди поскаржитися на цей графік???
  Це повна брехня,в м. Бучачі повний бардак з вимкненням електроенергії
  Одну вулицю зовсім не вимикають,а у мене що поруч тії вулиці постійно з 6 вечора до 6 ранку

  Потім придурки по телебаченню кажуть економте, використовуйте техніку у ночі коли вимикають постійно світло

  Взагалі це так по дурному що аж нервує, днем супермаркети і куча магазинів та іншого працюють повним ходом,а вечором економлять і вимикають
  Все би ладно, але чому іншу вулицю не вимикають зовсім?? Де справедливість?

 3. До чого цей графік ..Коли світло є 2 години на день в Великій Березовиці.Майте совість і ще пишете економити.Коли цей бардак і не справедливість уже закінчиться … Чому зводи в Тернопільській області працюють во всююю і без вимкнення світла,для них економії немає.

 4. Будинки, що приєднані до котельні, лікарні-не відмикають у Тернополі від електромереж. Невже не можна це зробити вручну? Чому одні будинки постійно без електричної енергії, а інші навіть подвір’я освітлюють!???

 5. Брехня. Субота-неділя то був повний аут. Чому я сьогодеі читаю про Полтавську область, що в них зараз 6-годинний цикл: 4 години світло є, 2 – нема. Чому в п’ятницю мені колега з Кропивницького каже, що як нема світла 3 години, то це неабияка подія? Що в Тернополі розбомбили? Хтось орден за економію захотів?

 6. це повний треш зі світлом! графіки тільки на папери! Вчора цілий день без світла, в ночі вкл і знову нема. У квартирі холодно! Одним словом брехуни сидять там.

 7. А ви думали люди там справедливі сидять?, Ні, це знову наживання на людях, нема економії!! Ви тільки задумайтесь логічно, коли вмикається світло, різко йде скачок напруги до вашої будинку, чи організації, вмикаються всі електронні прилади. До прикладу взяти навіть той самий холодильник, він при нормальній подачі струму працює рівно, коли треба вмикається,і вимикається автоматично щоб підтримувати температуру яку ви наставили, а при такому графіку, він не може нормально працювати і він постійно при включенні споживає більше як за-звичай.Це я так на хлопський розум, так що задумайтесь!!!

 8. Повний дурдом а не графік нашо людей намахувати?В нас вчора тільки дві години було світло весь вечір без світла.

 9. Такого бреду як в нас більш ніде немає, а ті графіки складав або п’яний або дурний в них моя вулиця відноситься до другої групи, хоча світло відключають парні по одному, не парні по другому, причому непарні також між собою розділені і це все одна вулиця!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.