26.03.2023 14:42

Повідомити про новину

Поширити:

За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до  пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки, алкогольні та наркотичні інтоксикації. Також побільшало викликів на ДТП.
Так, 18 вересня о 13.04 районна бригада швидкої виїжджала у с. Білобожницю Чортківського району, на місце ДТП. 49-річного велосипедиста, у стані алкогольного сп’яніння, зачепив дзеркалом водій автівки. Із забійною раною лівого плеча, саднами передпліччя пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.
18 вересня о 10.54 бригада швидкої виїжджала на вул. Чорновола, до 63-річного пацієнта. Чоловік прийшов у відділення Укрпошти, послизнувся, впав і втратив свідомість…Із переломом променевої кістки лівої руки потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.
19  вересня о 21.13 бригада швидкої виїжджала на вул. Клінічну, до гаражів. 31-річний пацієнт отримав тілесні ушкодження під час розпивання з колегами спиртних напоїв… Із закритою травмою правої кисті, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.
19 вересня о 21.37 бригада швидкої виїжджала на вул. Симоненка, до магазину. Зі слів потерпілого, вживав з другом алкоголь і отримав травми унаслідок непорозуміння… Із закритою травмою живота потерпілого, після наданої медичної допомоги, госпіталізовано у другу міськлікарню.
20 вересня о 23.47 бригада швидкої виїжджала на вул. Бандери, до 21-річного пацієнта. Зі слів потерпілого, водій таксі бризнув йому в очі хімічну речовину із перцевого балончика. Із хімічним опіком очей пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено в очний травмопункт.
 
Загалом за 19 вересня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили 320 викликів до пацієнтів, здійснили 109 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 42 пацієнти.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.