26.03.2023 15:00

Повідомити про новину

Поширити:

За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до  пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки й алкогольні інтоксикації. Також побільшало викликів на ДТП.
Так, 15 вересня о 12.48 бригада швидкої виїжджала на вул. Острозького, до 26-річного пацієнта. Чоловік скаржився на болі в лівій ступні. Травму отримав, коли на нього наїхало авто під  час паркування. Із закритою травмою склепіння лівої ступні потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.
15 вересня о 16.13 районна бригада швидкої виїжджала у Збараж, на місце ДТП. 10-річний пацієнт, перебігаючи дорогу в забороненому місці, потрапив під колеса авто. На щастя, обійшовся легкими ушкодженнями. Із забійною раною підборіддя юного пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на опіку батьків.
15 вересня о 19.01 районна бригада швидкої виїжджала на трасу біля Збаража, на місце ДТП. 38-річний водій автівки не впорався із керуванням та з’їхав у кювет. Унаслідок удару пацієнт отримав закриту черепно-мозкову травму, забій грудної клітки, перелом кісток лівого гомілково-стопного суглоба. Після наданої меддопомоги шпиталізований у райлікарню.
15 вересня о 20.19 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки, до 63-річного пацієнта.  Швидку викликали перехожі, коли побачили чоловіка, який лежав у траві. Зі слів пацієнта, він вживав алкогольні напої з друзями. Коли повертався додому, перечепився, упав і не зміг встати…Із забійною раною лівої повіки, садном лівої щоки, забійною раною нижньої губи, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, передано родичам.
15 вересня об 12.11 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери, до пацієнта у стані алкогольної коми. На момент приїзду швидкої  чоловік, у стані алкогольного сп’яніння середньої важкості, лежав під кіоском… Пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у наркологію.
Загалом за 15 вересня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили 337 викликів до пацієнтів, здійснили 133 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  162 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 57 пацієнтів.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.