Повідомити новину

Поширити:

Будьте обережні, ковід! За 8 вересня  у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 17 викликів до хворих з підозрою на ковід , госпіталізовано 13 ковідних пацієнтів.
За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до  пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки й особливо алкогольні інтоксикації. Також побільшало викликів на побутові й дитячі травмування.
Так, 8 вересня о 17.44 бригада швидкої виїжджала на вул. Коновальця, до 44-річного пацієнта. Чоловік, роблячи ремонт вдома, випадково порізав руку шпателем. Із різаною раною на внутрішній поверхні передпліччя потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено вдома.
8 вересня о 10.31 бригада швидкої виїжджала на вул. Ломоносова, до 6-місячного хлопчика. Зі слів матері, дитина випадково впала зі стола, але свідомість не втрачала. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, садном в ділянці перенісся дитину, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.
8 вересня о 20.14 бригада швидкої виїжджала на вул. Бандери, до 11-річної дівчинки. Дитина скаржилася на сильні болі в лівій руці. Як з’ясувалося, дівчинка впала із самоката. Із підозрою на закритий перелом лівого передпліччя дитину, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.
Загалом за 8 вересня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили 280 викликів до пацієнтів, здійснили 113 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  121 виклик швидкої допомоги, госпіталізовано 42 пацієнти.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.