gazpostach

Сільські клуби чекають великі зміни3106-300x200У Міністерстві культури визначилися з пріоритетними напрямами роботи. Одним з основних голова відомства Євген Нищук назвав оновлення та “перезапуск” сільських і міських клубів і будинків культури. За словами міністра, більшість із них – у критичному стані.
“Ми хочемо, узявши до уваги думку громадськості на місцях, вибрати три-п’ять пілотних сіл і там запустити стратегію в роботу. Є напрацювання архітекторів, які розробили ангари з металоконструкцій і скла, з яких легко можна зробити багатофункціональний культурний заклад, – розповів міністр “Сегодня”. – Там буде місце і для бібліотеки, і для сцени, і для гуртків. При цьому не треба буде постійно виділяти гроші на капітальні ремонти”. За словами Нищука, проект реалізовуватимуть у рамках децентралізації, на яку виділено кошти, у тому числі європейських грантів. Крім того, планують залучити для цього кошти місцевих бюджетів. Скільки коштуватиме вся реформа, ще не підрахували, інформує еizvestia.com.

Серед інших пріоритетів Мінкульту – створення Українського фонду культури та електронного бюро реєстру культурних цінностей.

Джерело://eizvestia.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*