gazpostach

Шумська районна лікарня оновлюєтьсяКомпанія «Контінентал» продовжує традицію корпоративної соціальної відповідальності на теренах, де обробляє землі. Шумщина – край родючих грунтів, де агрокомпанія уже не перший рік обробляє землі, а тому віддячує місцевим жителям підтримкою у реалізації соціальних проєктів. Чергову благодійну допомогу отримала Шумська районна центральна лікарня. Тут вдалось оновити лабораторію, до якої звертаються жителі усього району.

20 років без оновлень

Уже понад два десятки років не оновлювали клініко-діагностичну лабораторію Шумської районної лікарні. Хоча старенькі меблі та брак новітнього обладнання не заважали колективу медиків якісно та вчасно обслуговувати близько ста пацієнтів у день, проте сьогодні усмішки з облич команди лаборантів не зникають. Оновлена лабораторія запрацювала з новими силами. Колектив зізнається, що тепер перебувати тут в рази приємніше, позитивні відгуки отримують і від пацієнтів.

«Ми відчували нагальну потребу оновити приміщення. Адже стан меблів був аварійним. Тепер маємо сучасну лабораторію. Не лише нам приємно приходити на роботу, виконувати якісно свої обов’язки, а й пацієнтам. А ми стараємось для них. Окрема подяка – за оперативність: за два дні було повністю умебльовано три приміщення лабораторії, до того ж у неробочий час. Все для того, щоб не створювати дискомфорту пацієнтам», – зазначила завідувачка лабораторії Мирослава Пелишук.

Загалом було оновлено три кабінети лабораторії:  біохімічних, гематологічних та загальноклінічних досліджень. А майже двадцять медиків, які працюють у лабораторії, можуть виконувати свої професійні обов’язки у комфорті та затишку.

 

«Контінентал»: оновлена компанія продовжує сприяти громадам

Для компанії «Контінентал» пріоритетною галуззю є медицина.

«Понад 5 тисяч жителів краю є нашими пайовиками. Тому обов’язком компанії є долучатись до проектів, які можуть їм допомогти. Запит на фінансування умеблювання лабораторії ми отримали від очільника лікарні й оперативно на нього відгукнулись. Загалом понад 100 тисяч гривень було витрачено на купівлю нових меблів та облаштування належних умов праці й одержання медичних послуг у лабораторії Шумської районної лікарні», – розповів старший менеджер із зв’язків з громадськістю кластеру «Полісся» компанії «Контінентал» Микола Вальчук.

 

Оновлення продовжаться

Зробити лікарню конкурентоспроможною, комфортною та, головне, забезпечити високий рівень надання медичних послуг старається головний лікар Шумської районної центральної лікарні Андрій Бобровський. Він очолює медичний заклад уже понад рік, свій колектив лагідно називає «моя сім’я» і докладає неабияких зусиль, щоб удосконалити матеріально-технічну базу лікарні. Після відкриття оновленої клініко-діагностичної лабораторії очікують на сучасний УЗД-апарат, на черзі – оновлення педіатричного відділення.

«В умовах медичної реформи лікарні необхідно удосконалюватись як технічно, так і матеріально. Частково ми це робимо своїми силами, допомагає місцева влада, надійною та стабільною підтримкою є аграрії-благодійники. Компанія «Контінентал» цьогоріч профінансувала купівлю нових меблів для лабораторії, торік за сприяння компанії нам вдалося відремонтувати ліфт, а до того Шумська районна лікарня отримала реанімобіль, розмитнювати який допомагала агрокомпанія. З надійними партнерами ми впевнено крокуємо до високих стандартів якості та комфорту», – зазначив головний лікар Андрій Бобровський.

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» працює на теренах п’яти областей Західної України. Соціальний бюджет дає можливість аграріям підтримувати пайовиків, реалізуючи соціальні проекти в різних галузях у тих населених пунктах, де вони проживають. Від початку цього року було спрямовано понад 7 млн грн на втілення соціальних ініціатив пайовиків. Нагадаємо, що соціальний бюджет компанії «Контінентал» формується із розрахунку 130 грн за кожен гектар землі в обробітку.

 

Ірина ПИСКУР

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*