Повідомити новину

Поширити:

Шумська центральна районна лікарня відтепер має новий сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги марки CITROEN C5.
З проханням придбати карету «швидкої» для лікарні до агрохолдингу «МРІЯ» звернулася райдержадміністрація. Машину купили в одному з міст Франції. На  придбання авто 2007 року випуску компанія “МРІЯ” надала 70 тисяч гривень.
– Шумська центральна районна лікарня функціонувала і далі функціонуватиме, – запевнив працівників закладу голова облдержадміністрації Степан Барна, який ознайомився із матеріально-лікувальною базою ЦРЛ та вручив заступнику головного лікаря Людмилі Зінько ключі від авто. – Сьогодні ми стали свідками події, котра стала можливою завдяки співпраці керівництва Шумської райдержадміністрації, обласного відділення Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО та агрохолдингу «Мрія». Лікарня отримала автомобіль, обладнаний усім необхідним для транспортування хворих.
Також Степан Барна наголосив на тому, що найближчим часом розпочнуться роботи із заміни покрівлі лікарні,  на це уже спрямовано понад  мільйон гривень.
– Медицина – один з пріоритетних напрямків благодійної діяльності агрохолдингу “МРІЯ”, – сказав директор благодійного фонду компанії Василь Мартюк.  Торік на підтримку цієї сфери “МРІЯ” виділила 1,7 мільйона гривень. Ми купуємо дороговартісне обладнання, як, наприклад, рентгенапарати для лікарень. Також закупляли автомобілі для потреб АТО. Співпрацюємо з Міжнародною асоціацією підтримки України.  Приємно, що разом з нами до доброї справи долучилися  облдержадміністрація, Шумська райдержадміністрація,   ГО”Центр-ЮНЕСКО”.
– У Франції автомобіль працював у місцевому аеропорту, тому він не дуже зношений, – розповів  директор Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталій Семенюк. Я не медик, але знаю, що коли людина хвора, її треба безпечно і комфортно доправити до лікарні. Ми постараємося дообладнати «швидку» і вона машина буде ще більш функціональною.
– Розмір фінансової допомоги на соціальні потреби залежать від того, скільки землі обробляє “МРІЯ” у районі, – наголосив директор благодійного фонду агрохолдингу “МРІЯ” Василь Мартюк. – Зокрема Шумщина належить до трійки районів Тернопільщини, де агрохолдинг має один з найбільших банків землі. Тут «МРІЯ»  обробляє майже 9 тисяч гектарів. Відповідно 900 тисяч гривень, можливо і мільйон, протягом року буде надано на різні соціальні потреби.
Галина ВАНДЗЕЛЯК