Школярі з Гусятина дізналися як виготовляється поролон

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Гусятинського районного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів десятого та одинадцятого класів Коцюбинецької ЗОШ IIII ступенів на ТзОВ «Інтерфом-Захід». Дане підприємство випускає блоки еластичного пінополіуретану (поролону), з подальшою переробкою у листи, деталі та крошку, що відповідають сучасним європейським вимогам, а також економічним і технологічним вимогам українських виробників.
Начальник відділу управління якістю ТзОВ «Інтерфом-Захід» Володимир Крицький розповів учням про те, що пінополіуретан, який виробляє підприємство використовується в меблевій та автомобільній промисловості в якості настильного, пакувального, амортизаційного, фільтруючого, теплозвукоізоляційного матеріалу, в текстильній та взуттєвій промисловості, а також при виготовленні товарів народного споживання.
Учні ознайомилися з технологією виготовлення поролону, поспостерігали за роботою спеціалістів на обладнанні, яке використовується. Діти побачили як працюють машини вспінювання високого тиску моделі «MULTIFLEX» з комп`ютеризованою системою управління технологічним процесом за допомогою якої виготовляється пінополіуретан. Працівники підприємства розповіли, що найбільшими помічниками у роботі є саме машини, а юні відвідувачі, побачивши, весь виробничий процес, зрозуміли, що сучасні робітничі професії є цікавими та значно легшими за рахунок використання автоматизованого обладнання.
Фахівці РЦЗ ознайомили школярів із сучасним ринком праці, перспективами зайнятості за професіями: різальник заготовок та виробів з пластичних мас, транспортувальник, виготовлювач блоків з пінополіуретану; з особливостями та вимогами цих професій в конкретних умовах професійної діяльності.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*