gazpostach

Школярі Тернопільщини взяли участь у пробному ЗНОLarge group of students writing.

08 квітня 2017 року в області відбулося чергове пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, французької, німецької та  іспанської мов.

Тестування проводилося в 19 пунктах тестування, 247 аудиторіях. В ньому взяли участь 2599 учасників із 2691 зареєстрованого, що становить 97%. Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 710 педагогічних працівників, 19 медичних працівників. Охорону та правопорядок на пунктах пробного тестування забезпечували працівники районних, Тернопільського міського відділень Головного управління національної поліції в Тернопільській області.

Ті зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, інформаційні бюлетені.  Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

Так само, як і після проведення тестування з української мови і літератури, учасники матимуть можливість отримати результат проходження пробного ЗНО онлайн. Для цього необхідно з 15:00 години 8 квітня до 24:00 години 10 квітня внести відповіді з певного навчального предмету до сервісу «Визначити результати пробного ЗНО».

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів, особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 14 квітня 2017 року, повідомляє прес-служба управління освіти і науки ТОДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*