gazpostach

Щедрий дарунок дитячій лікарніЧАЙКАДо Міжнародного дня захисту дітей компанія «Агропродсервіс» капітально відремонтувала дві палати боксового типу і санітарно-гігієнічний блок інфекційно-діагностичного відділення обласної дитячої лікарні

Символічно, що їх урочисте відкриття відбулося саме 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей. «Це – скромний дарунок дітям Тернопільщини від компанії «Агропродсервіс», – наголосив у своєму виступі її генеральний директор Іван Чайківський. – Вкладені кошти в оздоровлення та лікування дітей – це наша турбота про підростаюче покоління, інвестиція в майбутнє України, у перспективу відродження національної економіки, яку мають розвивати українці у своєму домі, а не шукати шматка хліба за кордоном».

«Для нас допомога «Агропродсервісу», яка сягає майже 150 тисяч гривень, дуже важлива, бо інфекційно-діагностичне відділення є своєрідним фільтром лікарні. Сюди направляють дітей з невизначеним діагнозом. У період епідемії грипу воно взяло на себе левову частку лікування дітей з усієї області. Тільки за п’ять місяців у ньому отримали медичну допомогу понад тисячу маленьких пацієнтів із семи тисяч по всій лікарні. Тепер у добротно відремонтованих компанією Івана Чайківського боксових палатах створено максимально комфортні умови для лікування дітей, які тут перебувають разом з батьками. На сучасну замінено всю сантехніку, електропроводку, встановлено облицювальну плитку, санвузли, умивальники та душові кабіни. Словом, усе зроблено, як у передових європейських лікувальних установах», – наголосив у подячному слові головний лікар, доктор медичних наук Григорій Корицький.

Доброчинний внесок «Агропродсервісу», за словами його керівника, це лише перший етап майбутньої співпраці з обласною дитячою лікарнею на підтримку охорони здоров’я дітей нашого краю.

Андрій ДНІСТРЯНЕЦЬ

На знімку: генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський (зліва) та головний лікар дитячої лікарні Григорій Корицький.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*